U┼ż 18. m├íja sa vid├şme pri Cyklomoste slobody v Dev├şnskej Novej Vsi, aby sme si spolo─Źne symbolick├Żm behom alebo ch├┤dzou pripomenuli, ┼że sloboda je beh na dlh├║ tra┼ą.

Ak chcete spravi┼ą nie─Źo pre svoje zdravie, str├ívi┼ą z├íbavn├║ sobotu so svojimi de┼ąmi, stretn├║┼ą sa s ─żu─Ćmi s rovnak├Żmi hodnotami, pridajte sa k n├ím a zaregistrujte sa:

https://www.behprepamatnaroda.sk/registracia/

­čôůPROGRAM
Ôľ¬8:00 ÔÇô 9:45 ÔÇô registr├ícia na mieste a vyzdvihnutie ┼ítartov├Żch ─Ź├şsel pre online registrovan├Żch na beh 5/10 kilometrov, detsk├Ż beh (7 ÔÇô 12 rokov) a symbolick├║ prech├ídzku na 1 kilometer
Ôľ¬8:50 ÔÇô 9:40 ÔÇô Koncert Modr├ę Hory
Ôľ¬9:45 ÔÇô ofici├ílne otvorenie Behu pre pam├Ą┼ą n├íroda
Ôľ¬10:00 ÔÇô ┼ítart behov 5/10 kilometrov, detsk├ęho behu a prech├ídzky na 1 kilometer (poradie: detsk├Ż beh, 5/10 kilometrov, prech├ídzka na 1 km)
Ôľ¬12:30 ÔÇô vyhl├ísenie v├Żsledkov
Ôľ¬13:00 ÔÇô koncert Korben Dallas
Ôľ¬15:00 ÔÇô koniec podujatia

Na mieste bude zabezpe─Źen├í mo┼żnos┼ą k├║penia si n├ípojov aj jedla, detsk├Ż program a po─Źas cel├ęho trvania akcie bude spr├şjem┼łova┼ą ─Źas na ┼ítarte/v cieli DJ ┼ákrupo.

Za podporu pri uskuto─Źnen├ş tohto podujatia ─Ćakujeme n├í┼ímu gener├ílnemu partnerovi podujatia Nad├ícii Tipsport

Nadácia Tipsport


Partneri: O2 – F├ęrov├í nad├ícia, BKIS – Bratislavsk├ę kult├║rne a informa─Źn├ę stredisko
Medi├ílni partneri: Denn├şk N, Citylife.sk, R├ídio_FM, BigMedia s.r.o.

F├ęrov├í nad├ícia O2


Podujatie sa uskuto─Źn├ş pod z├í┼ítitou prim├ítora hlavn├ęho mesta Bratislavy, predsedu Bratislavsk├ęho samospr├ívneho kraja a starostu mestskej ─Źasti Dev├şnska Nov├í Ves.